فتوشاپ انلاین چیست؟

فتوشاپ انلاین
photopea
توضیح درباره این مطلب (فتوشاپ انلاین)

قبل از این که بگیم فتوشاپ انلاین چیست، بهتره اول جواب این را بدهیم که فتوشاپ چیست؟

فتوشاپ چیست؟

خب واقعا شاید یک سوال سختی باشد جواب این سوال چون فتوشاپ یک چیز نیست فتوشاپ نرم افزاری است که چند تا چیز را در خود جای داده و اون چند چیز چیست

  • ادیت عکس
  • روتوش عکس
  • ادیت فیلم
  • ساخت فایل های گرافیکی
  • طراحی سایت
  • و…..

فتوشاپ خیلی چیز ها است دونه دونه بهش میپردازیم

photoshap
photoshap

ادیت عکس

فتوشاپ نرم افزار جامعی برای ادیت کردن عکس میباشد، شما با نرم افزار فتوشاپ به راحتی و کمی اموزش میتوانید زیباترین عکس هارو خلق کنید و اگثر قسمت هایی که برای ادیت عکس نیاز به فتوشاپ داریم را فتوشاپ انلاین در اختیار ما میگذارد و راحت بدون دانلود و نصب میتوان از فتوشاپ انلاین استفاده کرد.

روتوش عکس

واق میتوان گفت که روتوش عکس واقعا قابلیت جالبیه که فتوشاپ در اختیار ما میگذارد و با استفاده از این قسمت میتوانیم اندازه بخش های مختلف را تغییر داد و حتما میتوان تغییر شکل در اجزا صورت ایجاد کرد; خیلی کار ها میشه انجام که اصلا شاید به فکر من و شما نرسد در این حین که میخوایم به قابلیت های فتوشاپ انلاین میپردازیم به قدرت زیاد نرم افزار فتوشاپ هم پی میبریم.

ادیت فیلم و ادیت کلیپ کوتاه

شاید برای بعضی ها عجیب باشد که ایا میتوان فیلم ادیت کرد یا کلیپ ادیت کرد ولی امکان پذیر استخود من بیشتر ادیت فیلم هامو با فتوشاپ انجام میدم که اون فیلم ها، فیلم های معرفی تابلو هامه که تو اینستاگرام رسا هست.

ساخت فایل های گرافیکی

اصلا جذاب ترین بخش فتوشاپ طراحی گرافیکی از نظر من چون واقعا عاشق این بخش از فتوشاپم 😍😍

فتوشاپ یکی از نرم افزار های جامع از نظر طراحی گرافیکی میباشد، این نرم افزار جامع با استفاده از کامل ترین ابزار که در خود جای داده و بعد از گذشت هر سال نسخه های جدید با قابلیت های جدید ارائه میکند، حالا بحثی که پیش میاد اینه که; ایا با فتوشاپ انلاین میشود طراحی گرافیکی انجام داد؟ و جواب بله هست شاید به بخشی از ابزار ها دسترسی نداشته باشید ولی حداقل به 80 درصد از ابزار هایی که در فتوشاپ برای طراحی گرافیکی انجام میدید را میتوانید در فتوشاپ انلاین هم انجان دهید.

طراحی سایت

برای طراحی ظاهرسایت از نرم افزار فتوشاپ استفاده میشود ولی جدیدا این کار را با نرم افزار adobe XD داده ولی هنوز افرادی هستند که از adobe photoshap برای طراحی سایت استفاده میکنند، من خودم طراحی سایت رو بافتوشاپ انلاین انجام ندادم ولی بخشی ازش را ادیت کردم پس احتمالا روی این گزینه هم میتوان روی فتوشاپ انلاین هم حساب کرد.

فتوشاپ انلاین چیست؟

نرم افزار های ادوبی
نرم افزار های ادوبی

فتوشاپ انلاین سایتی است که شبیه خود فتوشاپ طراحی شده و دقیقا رابط کاربری شبیه photoshap طراحی شده است. اگه بخوام بیشتر راجع به photoshap online توضیح بدم میتوانم بهتون بگم که فقط چند تا قابلیت کم تر از خود فتوشاپ را دارد.

فتوشاپ انلاین موبایل

فتوشاپ انلاین موبایل، امروزه اکثر ما دنبال راهی برای باز کردن فایل های فتوشاپ (فایل های psd) بر روی موبایل میگردیم یا دنبال راه حلی برای باز کردن فایل های فتوشاپ بر روی تلفن همراه خودمان یا فتوشاپ انلاین بر روی موبایل میگردیم که فتوشاپ انلاین راه سریع و اسان بدون نصب برنامه ایخاص یا دانلود برنامه خاص میتوانیم با موبایل راحت به فتوشاپ دسترسی داشته باشیم.

فتوشاپ انلاین با گوشی، امروزه اکثر ما دنبال راهی برای دسترسی به فتوشاپ با گوشی میگردیم.

برای دسترسی به فتوشاپ انلاین با موبایل یا گوشی که در دست همهیما است کافی است که در ادامه مطلب به سایت هایی که میتوان از طریق گوشی به فتوشاپ انلاین دسترسی پیدا کرد را به شما دوستان عزیز معرفی کنیم. در ادمه با ما همراه باشید تا فاتوشاپ انلاین با گوشی برای شما امکان پذیر شود.

چگونه میتوانیم به فتوشاپ انلاین دسترسی پیدا کنیم؟

در ادامه قراره با چند سایت که ارائه خدماتی همچون فتوشاپ را ارائه میدهد را معرفی میکنم ولی همین اول مطلب از بین اون چند تا سایت فتوشاپ انلاین یدونشو معرفی میکنم که ازنظر خودم در ارائه بعضی خدمات (نه همه خدمات😶😶) از بقیه موفق تر بوده و بهتر عمل کرده است. سایت فتوشاپ انلاین یا لینک خود سایت سر بزنید که به ادرس: https://www.photopea.com این فقط نمونه اولین سایت بود یا نه سایت https://pixlr.com که این سایت هم در ارائه خدمات فتوشاپ انلاین موفق بوده در ادامه میگم این سایت در چه بخش هایی برتری و در چه بخش هایی ضعیف عمل کرده است.

باز کردن فایل های psd (فایل های فتوشاپ)

دیگه لازم نیست برای باز کردن فایل های psd فتوشاپ را دانلود کنید از الان به بعد میتوانید تمام فایل های فتوشاپ را توسط این سایت باز کرد و بدون دردسر از فتوشاپ انلاین رایگان استفاده کرد.

باز کردن فایل های Al (فایل های ایلوستریتور)

فایل های نرم افزار ایلوستریتور را هم مانند فتوشاپ میتوانید در سایت باز کرد پس میتوان روی این سایت ام دیگری هم گذاشت; میتوانیم به اون سایت سایت ایلوستریتور انلاین هم گفت  Illustrator online هم میتوان گفت بهش کلا میتوان سایت photopea را سایت جامعی دانست.

1- pixlr

Pixlr
فتوشاپ انلاین

خب در سایت که خودم باهاش حال میکنم😎😎 سایت pixlr است این سایت در ارائه خدمات فتوشاپ موفق عمل کرده و میتوانیم جایگاه خوبی در سایت های فتوشاپ انلاین را به این سایت داد; در این سایت همانند خود فتوشاپ دارای پنل لایه ها میباشد که شما میتوانید به راحتی فتوشاپ انلاین موبایل یا استفاده از فتوشاپ با موبایل از ان استفاده کرد.

سایت pixlr که به ادرس : https://pixlr.com میباشد دارای دو بخش میباشد.

2- polarr

فتوشاپ انلاین
فتوشاپ انلاین

خب سایت دوم که میخوام بهتون معرفی کنم سایت polarr است.

این سایت که میبینیم سایتی برای ادیت عکس میباشد و در این بخش که درباره سایت polarr است که یه نمونه از سایت های فتوشاپ انلاین هست، بیا بهت درباره قدرت این سایت برای ادیت عکس هاتون بهت بگم.

ادیت عکس با سایت polarr

ادیت عکس با سایت polarr
ادیت عکس

من خودم به شخصه توی سایت هایی که ارائه خدمات فتوشاپ را به صورت انلاین و ادیت عکس میدهند سایت polarr رو خیلی قبول دارم چون واقعا با امکانات کامل در زمینه ادیت عکس میشه گفت بهترین سایت برای ادیت عکس میتونه باشه.

به طور مثال ما در فتوشاپ قسمتی به نام Camera Raw که به صورت پیشفرض روی فتوشاپ هستش (اگر نبود به راحتی میتوانید افزونه Adobe Camera Raw را در فتوشاپ خود نصب کنید و استفاده کنید) که سایت polarr دقیقا همان امکانات با کمی ضعف که به چشم اصلا نمی اید به شما به صورت رایگان ارائه میدهد

ادیت عکس
ادیت عکس

خوب همانطور که در تصویر بالا میبینید

شباهت های زیادی بین فتوشاپ و سایت polarr (پولار) هستش فقط شاید نام قسمتی از ان ها تغییر کرده باشد به طور مثال نام color mixer در سایت polarr به شکل color خالی نوشته شده است.

با این سایت میتوانید عکس های خود را با موبایل به راحتی ادیت کنید.

3- SumoPaint

فتوشاپ انلاین
فتوشاپ انلاین

بهترین و خفن ترین سایت سایت برای ادیت فیلم، عکس، اهنگ یا صوت صدا، ساخت ویدیو های پیکسلی، حتی 3D max انلاین هم داره این سایته خیلی سایت خفن و خوبیه حتما پیشنهاد میکنم; یک بارم که شده به سایت SumoPaint یه سر بزنید واقعا سایت خیلی خوبیه که در ادامه مطلب حتما باش اشنا میشیم بریم که داشته باشیم و یک نگاه سرسری با سایت داشته باشیم.

سایت SumoPaint خیلی سایت پیشرفته ایه میگم خیلی ببین چیه شما در این سایت هر کاری میتوانید انجام بدید هرکاری مربوط به طراحی گرافیک، ادیت فیلم و…

برای راحتی و اشنایی شما با این سایت یک ویدیو اماده کردهایم که میتوانید با تمام بخش های سایت اشنا بشین.😉

خوب با سایت SumoPaint اشنا شدین این سایت خیلی خفنه که ارائه خدمات در حوزه طرحی گرافیک را ارائه میدهد حتما امتحان کنید و اگه سوالی بود اخر این صفحه ازم بپرس حتما حتما جوابتو میدم😊😊

همونجور که گفتم این سایت خیلی خوبه یعنی تمام کار هاتونو شما فقط با سک سایت انجام میدید و حتی شما با این سایت میتوانید علاوه بر فتوشاپ به 8 نرم افزار دیگه نیز بی نیاز شوید.

4- photopea

ادیت عکس انلاین

خوب وقت چیه الان؟

الان وقت اینه که این سایت خفن که به اسم photopea هست رو معرفی کنم، فکر کنم اکثر اینسایت رو بشناسین چون معروف ترین در حوزه فتوشاپ انلاین هست.

خوب چرا اینو گذاشتم اخر از همه معرفی کنم؟

سوال به جایی بود چون توضیحات این سات فوق العاده بسیار زیاد و کاربردیهکه هرکسی که این مقاله رو داره میخونه بهش پیشنهاد میکنم این رو تا اخر بخونهو از دستش نده.

یه چیز جالی که این سایت داره میتونین برپایه کروم یا فایرفاکس و…. روی سیستمتون نصب کنید و دسترسی خیلی سریع بهش داشته باشین.

5- fotor

فتوشاپ انلاین
فتوشاپ انلاین

خب وقت این رسیده که سایت fotor رو معرفی کنیم این سایت هم مثل بقیه سایت های فتوشاپ انلاین میباشد ولی کمی خودش رو خاص تر کرده.

حالا شاید بپرسین چه جوری خودش رو خاص تر کرده؟

این سایت وقتی وارد صفحه اصلیش میشین از 3 بخش مجزا تشکیل شده است، هربخش برای کاری.

بخش های از جمله:

  • edit a photo
  • create a design
  • make a collage

این سایت سه بخشی که نام برد رو در خودش جای داده است، حالا میپرسین اینا چی هست؟

edite a photo

ادیت عکس
فتوشاپ انلاین

قسمت edite a photo این قسمت از سایت fotor یهقسمتی برای ادیت عکس ها استفاده میشه و در این بخش به شما کلی امکانات میده منظورم از کلی خیلی زیاده، درسته بعضی امکانات این سایت پولیه ولی همون قسمت های رایگان کلی امکانات بهتون میده.

برای اپلود عکس هم کافیست روی کادر اپلود در وسط تصویر کلیک کنید.

شاید برات چذاب باشه😍😍

تابلو موزیکال

منبع فتوشاپ انلاین

فتوشاپ چیست؟

واقعا سوال بسیار سختیه و راحت برای جواب دادن به سوال فتوشاپ چیست قشنگ باید یه مقاله کامل نوشت ولی برای جواب کوتاه به این سوال فتوشاپ نرم افزاری جامع برای ادیت عکس، روتوش عکس، ادیت فیلم یا ادیت کلیپ، ساخت فایل گرافیکی، طراحی سایت و…. خیلی چیز ها با فتوشاپ قابل ساخت یا تغییر میباشد

فتوشاپ انلاین چیست؟

فتوشاپ انلاین سایت است که خدماتی همانند نرم افزار فتوشاپ را به صورت رایگان به شما ارائه میدهد، جالب اینجاست که این سایت یه قابلیتی میده که واقعا از نظر خود من خیلی جالب است شما در ایس سایت نیاز به سیستم(تجهیزات کامپیوتری)قوی ندارید فقط نیاز به اینترنت دارید و این واقعا جالبه واسه کسانی که سیستم مناسب یا کامپیوتر مناسب ندارند

فتوشاپ برای موبایل

در این مقاله راجه به فتوشاپ انلاین حرف میزنیم، که با استفاده از فتوشاپ انلاین میتوانیم به راحتی با گوشی موبایل میتوانیم به فتوشاپ انلاین وصل شید و مانند فتوشاپ که درون سیستم یا همون کامپیوتر اجا میکنید را را اینجا هم اجرا کنید و به راحتی و رایگان استفاده کنید